Firma E-MAR

Firma E-MAR działa na Polskim rynku od 2007 roku, jednak swoje doświadczenie zdobywała już wiele lat wcześniej na niezwykle wymagających rynkach Austrii, Niemiec oraz Szwajcarii. Przedsiębiorstwo E-MAR jest strategicznym partnerem znanej i cenionej w Austrii firmy KAPO GmbH, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości stolarki drewnianej, a także jest partnerem polskich firmy produkujących stolarkę okienną oraz drzwiową. 

Na polskim rynku firma E-MAR zajmuje się sprzedażą i dystrybucją okien, szklanych drzwi oraz kabin prysznicowych. Dodatkowo na życzenie Klienta zajmuje się ich transportem oraz montażem.

Jako firma rozwijamy się niezwykle dynamicznie, dzięki czemu z roku na roku mamy coraz większą grupę zadowolonych klientów.

W 2014 roku zostaliśmy partnerem i jedynym przedstawicielem w Polsce firmy Allwetterdach ESCO GmbH, która w swojej ofercie posiada ruchome zadaszenia lamelowe.

 

Doradzamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wymagających klientów.

Posiadamy własne samochody dostawcze oraz przyczepy ciężarowe, dzięki czemu możemy dostarczyć okna PCV, szklane drzwi artystyczne, akbiny prysznicowe czy szkło dekoracyjne do naszych klientów z okolic Krakowa, Dobczyc oraz Wieliczki. Nasza firma, mimo krótkiego stażu na polskim rynku, posiada wieloletnie doświadczenie i doskonałe rozeznanie w branży, czego potwierdzeniem jest długa lista referencyjna od naszych zagranicznych kontrahentów.

Nasi pracownicy odznaczają się niezwykłą solidnością oraz zaangażowaniem w swoją pracę. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo produktowe, dzięki czemu mogą oni zakupić produkt dostosowany do swoich potrzeb oraz o najlepszych parametrach ceny do jakości.

Jesteśmy przekonani, że naszą ofertą spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lista referencyjna

Realizacje

Partnerzy

Kontakt

Salon sprzedaży
Sieraków 83
32-410 Dobczyce