Czy dbasz o bezpieczeństwo osób, które Cię otaczają?

Czy dbasz o bezpieczeństwo osób, które Cię otaczają?

W ciężkich czasach pandemii, higiena stała się wyjątkowo ważna. Dokładne mycie rąk przez co najmniej 30 sekund, to absolutna podstawa, która pozwala uniknąć zakażenia nie tylko koronawirusem, ale i innymi chorobami. Wszystko jednak może pójść na marne, jeżeli nie będziemy stosować także innych środków ochrony osobistej, w tym także tych mniej oczywistych. Co nam bowiem z mycia rąk, jeżeli do ich namydlenia musimy wciskać przycisk, który przed nami naciskały dziesiątki, a może nawet setki osób? Nawet cogodzinna dezynfekcja nie uchroni nas przed groźnymi drobnoustrojami, które mogą się tam znajdować.

Bezdotykowo czyli bezpiecznie

Dbając o bezpieczeństwo innych, niezależnie czy chodzi o naszych najbliższych, czy może o pracowników i klientów naszego przedsiębiorstwa, pamiętajmy o tym, że inwestycja w środki ochrony, to inwestycja w ich zdrowie. Kupując dozownik do mydła bezdotykowy, wydatnie przyczyniamy się do ograniczenia możliwości zarażenia przykrymi schorzeniami, które mogą nie tylko wyłączyć człowieka z aktywności na kilka-kilkanaście dni, ale również zrobić mu poważną krzywdę. To niewielka inwestycja, która przynosi wymierne korzyści wszystkim wokół.

Dozownik do mydła bezdotykowy, poza względami czysto higienicznymi, pozwala również na oszczędności na zużywanym mydle w płynie, co na dłuższą metę na pewno się opłaci, przynajmniej w przypadku przedsiębiorców, którzy zatrudniają rzesze ludzi, mają licznych klientów lub jedno i drugie na raz. Nie pozwoli to może na zachowanie znacznych sum pieniędzy w portfelu, ale ktoś, kto obojętnie przechodzi przy możliwości zaoszczędzenia jakiegokolwiek grosza, raczej nie dorabia się nigdy dużych pieniędzy. Na takich właśnie drobiazgach buduje się dobrobyt.

Bezdotykowo to także nowocześnie

Umieszczony w domu albo w firmowej łazience dozownik do mydła bezdotykowy, to także jeden z licznych elementów naszego wizerunku. Gospodarz, który cały dom ma urządzony w nowoczesnym i designerskim stylu, wręcz nie powinien serwować swoim gościom nieestetycznej kostki mydła, używanej wcześniej przez niego i innych. Ta sytuacja dotyczy również przedsiębiorców, może nawet w większym stopniu. W końcu nasza dbałość o innych świadczy o nas samych, a zależy nam przecież na jak najlepszej opinii. Ludzie wbrew pozorom zwracają sporą uwagę na takie niewielkie szczegóły i powinniśmy zawsze o tym pamiętać. Poza tym nowoczesność nie jest przecież zła i dzięki niej nasze życie staje się coraz bardziej bezproblemowe i po prostu zwyczajnie łatwiejsze.

 

Dodaj komentarz