Jak wygląda striptiz w klubach nocnych? Sprawdź, na co się przygotować!

Jak wygląda striptiz w klubach nocnych? Sprawdź, na co się przygotować!

Striptiz jest atrakcją, z której powinien skorzystać przynajmniej raz każdy mężczyzna w swoim życiu. Nie myśl, że jest to tylko przedstawienie na scenie. Wiąże się z nim bowiem wyjątkowe napięcie i emocje, które potrafią zaskoczyć. Należy również wiedzieć, że tego typu pokazy odbywają się z dbałością o najmniejsze szczegóły. Chcesz dowiedzieć się więcej o striptizie w klubach nocnych? Czytaj dalej nasz artykuł.

Striptizy w pokojach VIP

Striptizerka Warszawa to temat, który interesuje wielu panów. Z taką usługą możesz spotkać się w luksusowych klubach nocnych takich jak m.in. New Orleans, gdzie pracuje nawet 30 pięknych kobiet, które mogą dla Ciebie zatańczyć. Radzimy jednak, aby zdecydować się na striptiz w specjalnie przygotowanych pokojach VIP. Dostarcza to znacznie więcej emocji aniżeli pokaz na otwartej przestrzeni wśród innych gości klubu. We wspomnianych pomieszczeniach zapewniono również odpowiednią atmosferę i zadbano o jak najlepsze światło czy zapach. Wbrew pozorom na idealny striptiz wpływa mnóstwo elementów.

Striptizerki mają rozmaite stroje

W trakcie pokazu tancerki mogą mieć na sobie dużo elementów ubioru. I nie ma w tym nic złego, ponieważ im więcej, tym lepiej, ponieważ jest więcej do zdejmowania. Niektórym mężczyznom wydaje się, że wszystkie striptizerki mają takie same stroje, czyli minispódniczki, topy czy seksowne bielizny. W New Orleans dba się o to, aby nie było monotonii, dlatego tancerki często mają inne, ciekawe stroje. Oczywiście nie odchodzi się całkowicie od klasyki, lateksu czy skóry, ale tańczące dziewczyny mogą mieć również bardziej elegancki czy stonowany ubiór. Dodatkowo warto dodać, że co weekend odbywają się zabawy tematyczne, podczas których panie za każdym razem mają inne stroje.

Rekwizyty jako sposób na urozmaicenie striptizu

Duże znaczenie podczas striptizu mają również rekwizyty, które mogą sprawić, że pokaz będzie jeszcze efektywniejszy. Jednym z najpopularniejszych jest klasyczne krzesło, które doskonale się sprawdza podczas namiętnego tańca. Dobrze mogą się spisać również kajdanki, którymi tancerka może skuć mężczyznę, gdy ten będzie siedział na krześle. Wówczas striptizerka może go kusić, natomiast ten będzie mógł jedynie patrzeć. Chyba nie musimy mówić, że dzięki temu można odczuwać znacznie bardziej. W New Orleans wykorzystywane są rozmaite rekwizyty, które sprawiają, że chce się więcej i więcej… Jeśli chcesz się o tym przekonać, zarezerwuj sobie najbliższy weekend.

Dodaj komentarz