Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe

“Informujemy, że przed nami najcieplejszy dzień w roku. Upały obejmą całą Polskę! ” – słyszysz z radia. W tym roku może warto zdecydować się na basen, który zapewni wytchnienie w te gorące dni. Jaki basen wybrać? Gdzie go umieścić? To i jeszcze więcej znajdziesz poniżej!

Baseny z FOLKPOOL

Przy wyborze producenta basenu, warto postawić na firmy z doświadczeniem, które oferują wysokiej jakości produkty. Nie chcesz się przecież zawieść! FOLKPOOL Baseny & Spa to firma, która działa na rynku od wielu lat. Produkcją basenów trudnią się już 22 rok. FOLKPOOL to dystrybutorzy sprzętu z  najwyższej półki. Tutaj znajdziesz ich oficjalną stronę internetową: https://folkpool.pl/ . Choć firma ma swoją siedzibę w Warszawie to swój serwis, pomoc w budowie, doradztwo czy nawet wykonawstwo oferuje w różnych częściach Polski. Strona internetowa tejże firmy wzbogacona została zakładkami z rozmaitymi ofertami z zakresu basenów oraz spa. Wspólnie zobaczmy co kryje, ta mówiąca o basenach ogrodowych!

Basen ogrodowy dla Ciebie!

Baseny ogrodowe są wykonywane w różnych technologiach. Jednak jednego możesz być pewny, każdy z produktów dostępnych na FOLKPOOL jest szczelny. To bez dwóch zdań najistotniejsza cecha każdego basenu, który ma nam służyć nie tylko na jeden sezon, a nawet na wiele lat.

Krótko omówmy jakie rodzaje tam znajdziemy. Różnią się one estetyką i materiałami, z których zostały wykonane.

Baseny typu Markpol, to ogrodowe propozycje wykonane na stelażu z drewna. Materiał wykorzystywany przy stawianiu tego rodzaju basenu, charakteryzuje się impregnacją pod ciśnieniem. Co najważniejsze, budowa takiego basenu nie wymaga żadnych prac z betonem. Jest prosta, łatwa i przyjemna. Basen ogrodowy Markpol to propozycja w całości umieszczona w ziemi. Zerknij na zakładkę z basenami ogrodowymi od FOLKPOOL i przekonaj się sam. Znajdziesz ją pod tym linkiem: https://folkpool.pl/baseny-ogrodowe-i-w-domu/ .

Baseny z galwanizowanej stali to interesująca propozycja, gwarantująca odporność na czynniki fizyczne i chemiczne. Charakteryzuje się ona prostotą montażu. To propozycja przyjazna dla środowiska i garściami czerpiąca z najnowszych rozwiązań technologicznych. Do  ich budowy wykorzystywany jest cienki, 2-milimetrowy materiał, odporny na korozję.

W ofercie FOLKPOOL znajdziemy również baseny betonowane. Sprawdzą się one wewnątrz domu, jak również jako baseny ogrodowe. Wymagają one betonowych prac, więc są dedykowane osobom, które budowę basenu łączą bezpośrednio z budową domu.

Ostatnią propozycją, zarazem najciekawszą są żelbetowe baseny. Przygotowane tak, by wykończyć je mozaiką. Sam zobacz na te zdjęcia!

Dodaj komentarz