Czy można otrzymać pożyczkę z negatywnymi wpisami w BIK?

Czy można otrzymać pożyczkę z negatywnymi wpisami w BIK?

Negatywne wpisy w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej mogą być dużym utrudnieniem podczas ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Niestety osoba, która nie spłaca na czas swoich zobowiązań, nie jest dobrze postrzegana przez banki, które nie chcą ryzykować pożyczaniem pieniędzy nieterminowemu kredytobiorcy. Istnieje jednak alternatywa, z której mogą skorzystać osoby z nie najlepszą historią kredytową. Mowa o pożyczkach bez BIK, które są dostępne w coraz większej ilości miejsc.

Pożyczki bez weryfikacji BIK

Banki znane są z tego, że dość restrykcyjnie podchodzą do oceny zdolności i historii kredytowej swoich klientów. Tego samego nie można jednak powiedzieć o firmach pożyczkowych, które często przymykają oko na niską zdolność kredytową, a nawet na negatywne wpisy w BIK. Pożyczki bez weryfikacji wpisów w Biurze Informacji Kredytowej to rozwiązanie dla osób, które znajdują się w złej sytuacji finansowej i nie mają dobrej historii w BIK.

Pożyczka bez weryfikacji obejmuje zazwyczaj niewielkie kwoty, a okres jej spłaty wynosi od 30 do 90 dni. W przypadku tego typu zobowiązań nie jest konieczne posiadanie dobrej historii kredytowej czy nawet dostarczanie zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Praktycznie każda pełnoletnia osoba, która posiada ważny dowód osobisty, może otrzymać pożyczkę bez BIK.

Gdzie szukać pożyczek bez BIK?

W celu znalezienia korzystnej pożyczki bez BIK wystarczy skorzystać z internetu. Pomóc Ci w tym mogą internetowe rankingi oraz porównywarki ofert z różnych firm pożyczkowych. Sprawdź jedną z nich i zaoszczędź czas na samodzielnym analizowaniu ofert. Szukając idealnej pożyczki, warto zwracać uwagę na kilka istotnych parametrów. RRSO, oprocentowanie, prowizje – to jedne z najważniejszych czynników, na które warto zwrócić uwagę w kontekście szukania pożyczki bez BIK. Poświęcając odrobinę czasu na znalezienie oferty, możesz mieć pewność, że nie będziesz miał później problemów ze spłatą długu.

Pożyczka bez BIK – czy warto?

Pożyczka bez BIK może być dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale Twoja historia kredytowa nie jest najlepsza. Warto jednak upewnić się, że będziesz w stanie spłacić zaciągnięty dług. Jeśli wybierzesz dobrą ofertę, to nie powinny pojawić się problemy ze spłatą chwilówki. Wystarczy, że dopasujesz ją do swoich możliwości finansowych oraz potrzeb. Nie powinieneś mieć jednak z tym problemu, ponieważ obecnie na rynku nie brakuje ciekawych ofert pożyczek bez BIK, za darmo itd. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu na przeglądnięcie dostępnych ofert z firm pożyczkowych.

Dodaj komentarz