Usługi DDD – kiedy należy z nich skorzystać?

Usługi DDD – kiedy należy z nich skorzystać?

DDD, czyli dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to zabiegi, z których korzystamy, gdy w naszych domach czy firmach pojawią się wszelkiego rodzaju szkodniki. Są one najskuteczniejszym sposobem na ich zwalczenie. Choć niektórzy początkowo próbują się ich pozbyć poprzez stosowanie domowych sposobów, to one rzadko się sprawdzają. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, czym dokładnie są usługi DDD.

Usługi dezynfekcji są niezbędne w przypadku zagrożenia skażeniem

DDD Hemmerling to renomowana firma zajmująca się zwalczaniem różnego rodzaju szkodników. W jej ofercie znajduje się m.in. dezynfekcja polegająca na niszczeniu i zmniejszaniu ilości szkodliwych mikroorganizmów w ich formie wegetatywnej. Na skorzystanie z takiej usługi warto się zdecydować, gdy np. któryś z domowników przeszedł infekcję wirusową i chcesz uchronić innych przed zarażeniem. To dobry pomysł również w sytuacji, gdy doszło do zalania mieszkania (aby zapobiec rozwijaniu się pleśni i grzybów), a także gdy wynajmujesz mieszkanie i niebawem mają wprowadzić się do niego nowi najemcy. To szczególnie ważne, jeśli dostrzegasz, że poprzedni lokatorzy nie dbali o lokal czy nawet zauważyłeś obecność prusaków, pcheł, pluskiew, karaluchów czy rybików.

Usługi dezynsekcji umożliwiają skuteczne usuwanie karaluchów, pluskiew i innych szkodników

Inną usługą jest dezynsekcja. Konieczność skorzystania z niej zachodzi wtedy, gdy w mieszkaniu lub firmie pojawią się owady. Te niestety występują w różnych miejscach i wbrew pozorom nie tylko tam, gdzie jest brudno. Walka z karaluchami, pluskwami, mrówkami, prusakami, pchłami, komarami czy innymi owadami niestety bywa trudna, a poradzenie sobie z nimi bez profesjonalnej pomocy wręcz niemożliwe. Dlatego gdy tylko dostrzeżesz ich obecność, nie zwlekaj i od razu skontaktuj się ze specjalistami od dezynsekcji pomieszczeń, którzy posiadają profesjonalne środki owadobójcze. To produkty wysokiej jakości, które sprawią, że wszystkie intruzy znikną raz-dwa!

Usługi deratyzacji pozwalają pozbyć się myszy i szczurów

Sporym problemem może być również obecność myszy czy szczurów. Potrafią one spowodować mnóstwo szkód i są niebezpieczne dla zdrowia ludzi. Zanieczyszczają i niszczą jedzenie, uszkadzają maszyny produkcyjne czy przegryzają rozmaite kable. To wystarczające powody, dla których jak najszybciej trzeba się ich pozbyć. Usługa deratyzacji polega na zastosowaniu odpowiednich trutek i pułapek mechanicznych. Warto podkreślić, że tego typu usługi DDD powinny być wykonywane również profilaktycznie.

Dodaj komentarz