Sprawdzone akcesoria oświetleniowe – LED Philips

Przy wyborze najdrobniejszych akcesoriów domowych warto postawić na sprawdzonych, wieloletnich producentów. W kwestii oświetlenia – standardowego i LED, Philips jest marką, która skradła serca Polaków. To już aż ponad 100 lat obecności firmy w kraju, dzięki czemu jakość produktów jest poparta nie tylko doświadczeniem, ale i uznaniem klientów i współpracowników.

Dlaczego warto zaufać wieloletniemu producentowi LED Philips?

Philips to jeden z największych inwestorów zagranicznych w Polsce. Od roku 1991 marka zainwestowała w polski rynek około pół miliarda euro. Nie ma nikogo, kto nie zna tej firmy – jest znana i ceniona przez klientów. Plasuje się na miejscu lidera w sprzedaży akcesoriów oświetleniowych. Poza nimi, znana jest z dystrybucji różnego rodzaju sprzętu AGD, monitorów i odbiorników TV, odtwarzaczy audio, urządzeń do depilacji i golenia, a także produktów dla matki i dziecka. Rośnie też pozycja marki w zakresie produkcji profesjonalnego sprzętu medycznego. Philips stawia na zrównoważony rozwój.

Jego filozofia to działania na rzecz ochrony środowiska oraz równości społecznej. Te pozytywne idee odzwierciedlają się w technologiach stosowanych przez Philips i podejmowanych wyzwaniach globalnych. Jednym z rozwiązań proekologicznych jest wprowadzenie na rynek żarówek LED Philips,które uznawane są obecnie za najbardziej przyjazne środowisku źródło światła. Są one dziesięciokrotnie bardziej oszczędne niż zwykłe żarówki oraz dwa razy bardziej energooszczędne. Diody LED są wytrzymałe na wstrząsy, a czas ich działania sięga pięciu lat. Są więc bardzo długo eksploatowane, co pozwala na oszczędność finansową oraz zmniejszenie zaśmiecenia środowiska.

Produkty konsumenckie LED Philips – jakie można zakupić?

Marka Philips dba o środowisko naturalne i o potrzeby konsumentów. Żarówki, jakie oferuje, mogą być przeznaczone do różnych zastosowań – w domu lub w zakładzie pracy. Można dopasować odpowiednią moc żarówki do oświetlenia w kuchni, łazience, gabinecie, salonie czy sypialni. Najbardziej wymagający klienci znajdą w ofercie kształty produktów, które zadowolą ich poczucie wnętrzarskiego smaku. Żarówki z serii LED Philips również występują w bardzo wielu wariantach. Są to kształty podstawowe, jakie konsument kojarzy z estetyki tradycyjnych żarówek. Są to również artykuły bardziej wydłużone lub zaokrąglone. Nietypowe wzornictwo obejmuje interesująco wygiętą łezkę lub nieco kwadratowy kształt szkła. Niektóre modele wyposażone są w możliwość przyciemniania. Z innej serii są reflektory punktowe i świetlówki LED przeznaczone do specjalnych lamp.

Dodaj komentarz