Wycieraczka do domu – wybierz najoryginalniejszą 

Wycieraczka do domu – wybierz najoryginalniejszą 

Wycieraczka to nie tylko praktyczny przedmiot. Jest to pewnego rodzaju powitanie i zaproszenie gości do środka. To od wycieraczki zaczyna się nasze mieszkanie. Nie jest to więc tylko kawałek materiału, w który wycieramy buty. Wycieraczka powinna zachęcać do wejścia, a stawiając na oryginalne modele, możesz stworzyć niepowtarzalny klimat. Jakie wycieraczki zewnętrzne wybrać? Wybierz najbardziej oryginalną wycieraczkę do swojego domu. 

Wycieraczki dla miłośników zwierząt  

Chcesz, żeby Twoi goście i sąsiedzi od razu wiedzieli, że w tym mieszkaniu zwierzęta są mile widziane? Postaw na wycieraczkę dla miłośników zwierząt. Model w kształcie kości to propozycja dla właścicieli psów. Taka wycieraczka z całą pewnością jest oryginalna i przywołuje uśmiech na ustach. Co więcej, wycieraczkę możesz spersonalizować – na przykład dodając humorystyczny napis, czy po prostu słowo ‘zapraszamy’. 

Dla miłośników kotów ciekawym wyborem będzie wycieraczka w kształcie kota. Personalizowane wycieraczki to rozwiązanie do każdego mieszkania. Możesz wybrać dowolny kształt i wzór, a także napis. Wycieraczka z kotem z napisem na przykład ‘królestwo kotów, zapraszamy’, od razu wprawia odwiedzających w odpowiedni nastrój. Możesz także dodać imię swojego pupila lub inny humorystyczny wers, który najlepiej odda Twój charakter i Twojego mieszkania. 

personalizowane wycieraczki

Wycieraczki dla całej rodziny 

Jeśli natomiast chcecie od razu na wejściu pokazać, kto tu mieszka, to możesz postawić a wycieraczkę z Waszymi imionami. Personalizacja wycieraczki jest niezwykle prosta. Wybierz jej kształt, a następnie napis, lub napisy, które mają się na niej znajdować. Co więcej, jeśli chcesz jeszcze bardziej postawić na oryginalność, to zrezygnuj z prostokątnego kształtu. Wybierz za to wycieraczkę w kształcie chmury, kwiatka, lub serca. Taki dodatek jest niezwykle uroczy – wycieraczka pod drzwi zabawna

Choć wycieraczka jest małym elementem i nie znajduje się w samym mieszkaniu, to ciężko sobie bez niej wyobrazić aranżację. Jest to praktyczny dodatek, który pozwala na zachowanie porządku. Na wycieraczce zatrzymuje się piach, ziemia i brud, który nanosimy z zewnątrz. Jednak wycieraczka nie musi być przy tym nudna. Warto postawić na oryginalne rozwiązania, które urozmaicą wejście do mieszkania. Wycieraczkę we wzory, lub w oryginalnych kształtach, możesz wystawić także na balkon, czy na przykład przy wyjściu na ogródek. Taki element nada aranżacji wyjątkowego klimatu, a jednocześnie zachowasz porządek przy wchodzeniu do mieszkania. 

Dodaj komentarz