Drzwi przesuwne na wymiar – nowoczesność już od progu

Drzwi przesuwne na wymiar – nowoczesność już od progu

W wielu salonach i pokojach gościnnych od lat królują szafy zaprojektowane na wymiar. Ogromne wnętrze, możliwe układy półek i szykowne drzwi przesuwne sprawiają, że dla wielu osób mebel ten stał się idealnym rozwiązaniem. Dlatego coraz częściej jego elementy znajdują inne zastosowania, a drzwi przesuwne na wymiar zyskują coraz większą popularność. Mogą prowadzić na taras, odgradzać kuchnię od reszty mieszkania lub zastąpić standardowe drzwi, pozwalające na przejście z pokoju do pokoju. Sprawdź, czy będą dobrym rozwiązaniem także w twoim domu.

Drzwi przesuwne na wymiar – zastosowanie

Niektórzy wybierają je ze względu na elegancki wygląd, chęć zmiany lub po prostu na próbę. Bez względu na to, z jakiego powodu rozważasz ich zakup, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że drzwi przesuwne na wymiar mają jedną, niepodważalną zaletę: nie wymagają otwierania ani na zewnątrz, ani do wewnątrz.

Brzmi banalnie, jednak pomyśl, jak wiele korzyści możesz osiągnąć dzięki temu prostemu rozwiązaniu. Drzwi przesuwne to przede wszystkim nieoceniona oszczędność miejsca. Użytkownicy mieszkań i domów o małych metrażach bardzo często mierzą się z problemem zagospodarowania niewielkiej przestrzeni. Gdzie pomieścić ubrania, naczynia i inne przedmioty codziennego użytku, nie mówiąc o książkach, grach czy dziecięcych zabawkach? Jak ustawić w salonie komodę lub szafę, aby nie zablokować jednocześnie wejścia do pokoju? Drzwi przesuwne na wymiar sprawiają, że nie musisz rezygnować ani z wymarzonych mebli, ani z prywatności. Oba elementy – drzwi i szafę lub komodę – możesz kupić za jednym zamachem, np. w sklepie meblowym Vikk.

Jak to działa?

Drzwi przesuwne mocowane są na specjalnych prowadnicach, dzięki czemu ich ruch odbywa się wzdłuż ściany. To ciekawe rozwiązanie pod względem technicznym i wizualnym, a przede wszystkim, tak jak wspomnieliśmy, oszczędność miejsca i funkcjonalność.

Gdzie zamówić drzwi przesuwne na wymiar?

Drzwi przesuwne możesz zaprojektować wspólnie z przedstawicielami salonów meblowych, takich jak Vikk. To dobry wybór, ponieważ jest on jednym z tych producentów, którzy oferują różne rodzaje, serie i odcienie mebli. Dzięki temu zamawiając drzwi przesuwne Vikk, możesz jednocześnie pokusić się o projekt szafy, a elementy te idealnie się zgrają. W serwisie internetowym salonu Vikk możesz zapoznać się także z resztą asortymentu, np. komodami i sofami.

Jak wyglądają drzwi przesuwne?

To zależy od ciebie. Wykończenie drzwi może być białe, ciemne lub imitować drewno. Mogą one składać się z jednolitej płyty, lub zostać wzbogacone o lustro. Chcesz optycznie powiększyć przestrzeń i zastosować lustro na całej długości i szerokości drzwi? Vikk jest w stanie wykonać taki projekt dla ciebie! Z producentem możesz skontaktować się poprzez internetowy formularz. W serwisie znajdziesz informacje dotyczące tego, jak prawidłowo podać wymiary drzwi. Dowiesz się także więcej o zastosowaniu i użytkowaniu drzwi przesuwnych, na których system jazdy Vikk oferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję. O ewentualną wymianę lub naprawę pozostałych elementów bez dodatkowych opłat możesz być spokojny przez 24 miesiące.

Dodaj komentarz