Sposoby wykorzystania blatów z kamienia inżynierskiego w łazience i w reszcie domu

Sposoby wykorzystania blatów z kamienia inżynierskiego w łazience i w reszcie domu

Wybór odpowiednich materiałów jest powiedział, że jest jednym z najtrudniejszych etapów w każdym remoncie domu. Ale ze względu na ich rzekomą wszechstronność i trwałość, blaty kamienne pozostają jednym z najlepszych wyborów wśród wykonawców. Te materiały budowlane są sztuczne, ale nadal zarządzać, aby wyglądać stylowo i naturalnie.

Również często określane jako blaty kwarcowe, blaty inżynierskie kamienne są uważane za tańsze niż kamienie naturalne, takie jak marmur. To nie jest zaskakujące, że są one obecne w wielu domach w całym kraju dzisiaj.

Jeśli planujesz remont domu w najbliższym czasie, ważne jest, aby rozważyć syntetyczne, inżynierii blaty kamienne jako jeden z podstawowych opcji konstrukcyjnych. W tym artykule dowiesz się, czym są blaty kamienne i jak możesz je wykorzystać, aby urozmaicić swoją przestrzeń życiową.

Czym są blaty kamienne

W przeciwieństwie do swojej nazwy, blaty kamienne mogą być stosowane w większości pomieszczeń w domu, a nie tylko jako blaty. Kruszony kwarc, uważany za jeden z najbardziej obfitych i najtwardszych minerałów na naszej planecie, stanowi ponad 90% tych płyt konstrukcyjnych. Granitowe kruszywa, muszle i szkło są łączone za pomocą żywicy, aby uzupełnić skład materiału. Pigmenty i inne dodatki zapewniają inżynierii kamienia lub blaty kwarcowe z unikalnych kolorów i wzorów, które dają pewnej przestrzeni życiowej swoją własną tożsamość i osobowość.

Nowatorskie zastosowania blatów kamiennych w Twoim domu

Blaty kwarcowe, jak wspomniano, są pakowane z właściwości, które czynią je bardzo atrakcyjne do stosowania w budownictwie i domu prac remontowych. Inżynieryjny kamień może być stosowany w kuchni, łazience i salonie dzięki jego nieporowatej, trwałe i konfigurowalny charakter. Poniżej znajdują się tylko niektóre z praktycznych alternatywnych zastosowań przy użyciu inżynierii kamienia blaty w przestrzeni życiowej:

Jako blat kuchenny

Blaty kamienne mówi się, że są uniwersalne i są w prawie każdym wyobrażalnym kolorze. Dodatkowo, mogą one pochodzić w różnych wzorach lub odcieniach. Tak więc, czy szukasz nowoczesnego lub klasycznego projektu, aby uzupełnić swój dom temat, spójrz na ogromne kwarcowych wyborów górnych dostępnych na rynku na idealne dopasowanie. Poza tym, że jest stylowy, wielu ekspertów domu powiedzieć, że inżynierii kamienia blaty są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Materiał może wytrzymać ciepło, plamy, zadrapania i chemicznych głównych w kuchni też.

Jako podłoga

Podłogi drewniane mogą wyglądać ładnie, ale wymagają bieżącej konserwacji, takie jak odnawianie lub wymiana, zwłaszcza jeśli masz dzieci, zwierzęta domowe i częstych gości. Podłogi winylowe mogą być dobrą alternatywą, ale mogą być łatwo poplamione i wyszczerbione. Niemniej jednak, z płytek kamiennych jako podłoga, nie musisz się martwić o ciężki ruch pieszych i zwierząt domowych biorąc ich żniwo na podłodze w domu. Co więcej, jego trwałość gwarantuje, że zawsze będziesz miał ładnie wyglądające podłogi, które prawdopodobnie będą trwać przez całe życie.

Jako blat łazienkowy

Oprócz kuchni, łazienka może być jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w domu. Blaty kwarcowe są zalecane najlepszym wyborem, jeśli chcesz bardziej odporny materiał, który może utrzymać się z codziennej higieny i urody rutynowych. Oprócz tego, że jest bardzo trwały i niezawodny, blaty kamienne mogą być formowane w różnych kształtach. Jest to również łatwe do zainstalowania i nie wymaga zbyt wiele utrzymania, co czyni go idealnym wyborem podczas przebudowy łazienki.

Jak domowy Mini-Bar

Jeśli jesteś wielki na rozrywkę przyjaciół i członków rodziny na koktajl lub piwo, Twój mini-bar licznik musi zawierać blat z kamienia inżynierskiego, aby zapobiec uszkodzeniom z przypadkowych rozlanych płynów i zadrapań spowodowanych przez ostre przedmioty. Właściciele domów mogą zdecydować się na wykorzystanie mini-baru liczniki na zewnątrz służyć jako rozszerzenie kuchni, więc muszą być wystarczająco odporne, aby wytrzymać kulinarnych i napojów mishaps.

Jako ściany w łazience i innych pomieszczeniach wewnętrznych

Wiele nowoczesnych łazienek w dzisiejszych czasach jest wyposażonych w pomieszczenia mokre. Jak sama nazwa wskazuje, jest to część zwykłej łazienki, która jest specjalnie zaprojektowana do obsługi wilgoci. Obszar ten jest często znany jako przestrzeń prysznicowa, gdzie wanna jest również elementem wyposażenia, który jest zamknięty i odizolowany od blatu i toalety. Oprócz stosowania ich w łazience, blaty kamienne mogą być również instalowane we wnętrzach i na betonowych ścianach. Kwarc stosowany jako materiał okładzinowy wewnątrz pomieszczeń, np. w kuchni, może zapewnić walory estetyczne i praktyczne. Są one higieniczne, nieporowate i wodoodporne, chroniąc ściany kuchni i innych pomieszczeń wewnętrznych przed uszkodzeniami.

Jako kominki

Ze względu na ich wysoką odporność na ciepło, blaty kamienne mogą być również wykorzystywane jako materiał do budowy kominków. Jeśli chcesz wzmocnić wygląd swojego salonu, płyty kwarcowe zapewniają różnorodność wyglądów: od prostych i eleganckich po eleganckie i nowoczesne.

W skrócie

Człowiek wykonane kamienne ławki lub inżynierskie kamienne ławki są uważane za bardzo przydatne w niezliczonych sposobów w domu, przede wszystkim ze względu na ich wszechstronność i trwałość. Chociaż produkowane, inżynierii blaty kamienne są powiedział, że są bardzo odporne na chipy, wgniecenia, zadrapania, wysokie temperatury, chemikalia i inne. Jak większość inżynierii kamienie na rynku są produkowane w ramach ścisłych standardów, ich stała struktura czyni je bardziej trwałe niż kamienie naturalne. Blaty kwarcowe są tańsze niż granit i marmur, pomimo wspomnianych cech nadrzędnych, co czyni je najlepszym wyborem wśród większości właścicieli domów i renowatorów w całym kraju.

Odmień swoją łazienkę

Upiększ ściany

Co jest pierwszą rzeczą, którą zauważasz, gdy wchodzisz do pokoju? Co o ścianach? Podczas gdy większość łazienek mają płytki na ścianach, to jest preferowane, aby rozpocząć swoją łazienkę redesign przez jazzing up ścian. Rozważ geometryczne wzory, kalkomanie, kolorowe tapety, Tileskin (łatwe do zainstalowania i usunięcia), lub po prostu nową warstwę farby. To całkowicie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Zwiększ współczynnik Wow

Czy nadal wpatrujesz się w swoje odbicie w zardzewiałym lub przestarzałym lustrze łazienkowym? W jego miejsce nadszedł czas, aby podnieść czynnik zachwytu. Znajdź fantastyczną okazję na to lustro akcentujące, które wpadło Ci w oko. Po prostu wymiana starego lustra z ładnym nowym może być dużym krokiem w kierunku remontu łazienki. Poszukaj niezwykłych kulistych lub trzymaj się tradycyjnej prostokątnej formy.

Co z oryginalnym dziełem sztuki lub zabawnymi plakatami?

Nie trzeba żadnych drogich lub rzadkich dzieł sztuki dla tego jednego. Jeśli masz jakieś piękne plakaty lub wieszaki ścienne z pchlich targów lub wycieczek, teraz jest czas, aby wyświetlić je w swojej łazience redesign. Dodaje pluśnięcie kolor nudni ściany z żywymi dziełami sztuki i widzi jak twój łazienka transformuje. Po prostu trzymaj go z dala od obszaru prysznica, aby chronić go przed rozpryskami wody i zużyciem.

Eleganckie półki z kutego żelaza

Ukryj dodatkowe przechowywanie w swojej łazience, jednocześnie zachowując jej elegancki wygląd i atrakcyjność. Półki z kutego żelaza są fantastyczne, ponieważ uzupełniają praktycznie każdy styl projektowania. Dodatkowo, te półki mogą być umieszczone prawie wszędzie, takie jak obok zlewu lub nad wanną, co jest dużym plusem. Możliwe jest wykorzystanie ich na kilka sposobów, aby nadać łazience nowy wygląd.

Pozwól, aby roślinność przejęła kontrolę

Rośliny i kwiaty nie są przeznaczone tylko na balkon lub podwórko. Wprowadź je do wnętrza i przekonaj się, jak wiele świeżości mogą wnieść do Twojej przestrzeni. Ponieważ przyczyniają się do estetyki i są dość proste w pielęgnacji, małe doniczki z roślinami świetnie nadają się do umieszczenia w łazience. Możliwe jest, aby przejść dodatkową milę i umieścić ścianę z trawy syntetycznej. Użyj swojej wyobraźni, aby dodać kolorowe sadzarki lub zrobić własne, aby pomóc w remoncie łazienki.

Umieść zasłonę prysznicową

Dodaj wzory i projekty w kształcie tkaniny, aby ożywić nudną łazienkę. Jeśli jeszcze nie ustanowił barierę między kabiną prysznicową i resztą obszaru, może chcesz zbadać tę sugestię. Zainstaluj zasłonę prysznicową w swoim ulubionym kolorze lub wzorze, a zauważysz zmianę od razu po wejściu.

Jeśli masz punkt elektryczny w odpowiednim miejscu, ta metoda nie wymaga wiele pracy. Znajdź atrakcyjną i elegancką lampę wiszącą i powieś ją w obszarze próżności. To rozjaśnia środowisko i sprawia, że wydaje się bardziej estetyczne. Dla ten porady błyszczeć przez twój łazienki przemeblowanie projekt, wybiera od kryształu, metalik, lub podstawowych szklanych breloczków.

Jeśli to kochasz, nie trzeba wiele pracy, aby udekorować wnętrza każdej przestrzeni. Nasi klienci lubią różowe złoto i chcieli włączyć je do swojego projektu łazienki. Ślady metalicznego wykończenia na zestawach mydeł w tej łazience są oszałamiające. Możesz nabyć kilka ziemistych kawałków z lokalnego sklepu, aby ozdobić obszar próżności w swojej łazience redesign.

Atmosfera rodem ze SPA

Czy ktoś jest zainteresowany zapachowymi świeczkami i potpourri dla przebudowy łazienki? Bez naczenia jak drabina twój łazienka wydaje się, jeżeli ty no masz czas implementować jakaś poprzedzający propozycje, ten jest jeden dla ciebie. Wypełnij tacę z pięknymi świecami i ozdobnym potpourri, aby ją rozjaśnić. To musi być najprostsza wskazówka na liście.

Dodaj komentarz